Dotclear 2 cafe_creme module - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Next day
fr: Billet plus r&eacute;cent

en: Previous day
fr: Billet plus ancien

en: Subject
fr: Sujet

en: This category's comments RSS feed
fr: Flux RSS des commentaires de cette catégorie

en: This category's entries RSS feed
fr: Flux RSS des billets de cette catégorie

en: This page's comments RSS feed
fr: Flux RSS des commentaires de cette page

en: This post's comments RSS feed
fr: Flux RSS des commentaires de ce billet

en: This tag's comments RSS feed
fr: Flux RSS des commentaires de ce mot-clé

en: This tag's entries RSS feed
fr: Flux RSS des billets de ce mot-clé

en: next entry
fr: billet plus r&eacute;cent

en: previous entry
fr: billet plus ancien
