Dotclear 2 sysInfo module - en to uk translation catalogue (216 entries)

en: System Information
uk: Інформація про систему

en: Display debug information on each public page
uk: Відображати інформацію про налагодження на кожній публічній сторінці

en: Only if an administrator is connected
uk: Тільки якщо підключено адміністратора

en: You may use FrontendSession plugin to permit administrator connection on public page.
uk: Ви можете використовувати плагін FrontendSession, щоб дозволити підключення адміністратора до публічної сторінки.

en: Releases in attic
uk: Релізи на горищі

en: …
uk: ...

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Report
uk: Звіт

en: Download report
uk: Завантажити звіт

en: Report empty
uk: Звіт порожній

en: Public behaviours list
uk: Перелік видів поведінки в громадських місцях

en: Template tags list
uk: Список тегів шаблону

en: Blocks
uk: Блоки

en: Values
uk: Цінності

en: Admin registered URLs
uk: Зареєстровані адміністратором URL-адреси

en: Name
uk: Ім'я

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Antispam filters
uk: Антиспам-фільтри

en: ID
uk: ІДЕНТИФІКАТОР

en: GUI
uk: ГРАФІЧНИЙ ІНТЕРФЕЙС

en: Disabled
uk: Інваліди

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Login/Password
uk: Логін/Пароль

en: 2 factors authentication
uk: 2 факторна автентифікація

en: 3rd party applications connections
uk: Підключення сторонніх додатків

en: Passkey sign in
uk: Вхід за допомогою пароля

en: Authentication methods
uk: Методи автентифікації

en: Type
uk: Тип

en: Provider
uk: Провайдер

en: Properties:
uk: Власність:

en: Empty
uk: Порожньо.

en: Root prefix:
uk: Кореневий префікс:

en: Namespaces
uk: Простори імен

en: Display public behaviours
uk: Відображати публічну поведінку

en: Behaviours list
uk: Перелік моделей поведінки

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Callback
uk: Зворотній дзвінок

en: Dotclear release
uk: Точний реліз

en: Key
uk: Ключ

en: Dotclear configuration
uk: Точна конфігурація

en: (see inc/config.php)
uk: (див. inc/config.php)

en: Dotclear constants
uk: Константи Dotclear

en: Constant
uk: Постійна

en: seconds
uk: секунди

en: DB drivers
uk: Драйвери БД

en: Driver
uk: Водій

en: Driver name
uk: Ім'я водія

en: Registered Exceptions
uk: Зареєстровані винятки

en: Writable
uk: Можна писати

en: Readonly
uk: Тільки для читання

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Dotclear folders and files
uk: Очищення папок і файлів

en: Path
uk: Шлях

en: Status
uk: Статус

en: Editors and their supported syntaxes
uk: Редактори та підтримувані ними синтаксиси

en: Editor
uk: Редактор

en: Syntax
uk: Синтаксис

en: *** deprecated since %s ***
uk: *** застаріла з %s ***

en: Global variables
uk: Глобальні змінні

en: Content
uk: Зміст

en: Not readable
uk: Не читається

en: Everything is fine.
uk: Усе гаразд.

en: Unable to read digests file.
uk: Неможливо прочитати файл дайджестів.

en: Dotclear digest integrity
uk: Цілісність дайджесту Dotclear

en: File
uk: Файл

en: digest
uk: дайджест

en: md5 (experimental)
uk: md5 (експериментальний)

en: Locales
uk: Переклади

en: English (source)
uk: Англійська мова (джерело)

en: Types of permission
uk: Типи дозволів

en: Plugins (in loading order)
uk: Плагіни (у порядку завантаження)

en:  (priority, name)
uk:  (пріоритет, ім'я)

en: Plugin id
uk: Ідентифікатор плагіна

en: Entry types
uk: Типи записів

en: Icon
uk: Ікона

en: Admin URL
uk: URL-адреса адміністратора

en: List admin URL
uk: Перерахувати URL-адресу адміністратора

en: Public URL
uk: Публічна URL-адреса

en:  from:
uk:  з якого:

en: cache
uk: кеш

en: Repository is unreachable
uk: Сховище недоступне

en: in cache
uk: в кеші

en: Repository content
uk: Вміст сховища

en: Repositories
uk: Сховища

en: Repository plugins list
uk: Список плагінів сховища

en: Plugin ID
uk: Ідентифікатор плагіна

en: Repository themes list
uk: Список тем репозиторію

en: Theme ID
uk: Ідентифікатор теми

en: Repository plugins list (alternate repositories)
uk: Список плагінів сховища (альтернативні сховища)

en: Repository themes list (alternate repositories)
uk: Список тем сховищ (альтернативні сховища)

en: REST methods
uk: Методи REST

en: Method
uk: Метод

en: Static cache directory does not exists
uk: Каталог статичного кешу не існує

en: Static cache directory is not readable
uk: Каталог статичного кешу не читається

en: List of static cache files in
uk: Список файлів статичного кешу в

en: last update:
uk: останнє оновлення:

en: URL converter
uk: Конвертер URL-адрес

en: Cache subpath
uk: Підшлях до кешу

en: Cache file
uk: Файл кешу

en: Delete selected cache files
uk: Видалення вибраних файлів кешу

en: No cache file selected
uk: Не вибрано файл кешу

en: Selected cache files have been deleted.
uk: Видалено вибрані файли кешу.

en: threshold = %d
uk: поріг = %d

en: Live long and prosper.
uk: Живіть довго і процвітайте.

en: To infinity and beyond.
uk: До нескінченності і далі.

en: So long, and thanks for all the fish.
uk: Бувайте, і дякуємо за рибу.

en: Find a needle in a haystack.
uk: Знайдіть голку в копиці сіна.

en: A clever person solves a problem. A wise person avoids it.
uk: Розумна людина вирішує проблему. Мудра людина уникає її.

en: I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.
uk: Вибач, Дейве. Боюся, я не можу цього зробити.

en: With great power there must also come great responsibility.
uk: З великою владою має прийти і велика відповідальність.

en: It's great, we have to do it all over again!
uk: Це чудово, ми повинні зробити це знову і знову!

en: Have You Tried Turning It Off And On Again?
uk: Ви пробували вимикати і вмикати його знову?

en: It's great, we'll have to do it all again!
uk: Чудово, треба буде повторити все це ще раз!

en: None
uk: Ні.

en: Server software:
uk: Серверне програмне забезпечення:

en: %s server
uk: %s сервер

en: (missing)
uk: (відсутній)

en: System info
uk: Інформація про систему

en: PHP Version:
uk: Версія PHP:

en: Required PHP modules:
uk: Необхідні PHP-модулі:

en: DB driver:
uk: Драйвер БД:

en: version
uk: версія

en: using <strong>%s</strong> syntax
uk: використовуючи <strong>%s</strong> синтаксис

en: Error reporting:
uk: Повідомлення про помилки:

en: PHP Cache:
uk: Кеш PHP:

en: Temporary folder:
uk: Тимчасова папка:

en: Form nonce:
uk: Форма нонче:

en: Battery level:
uk: Рівень заряду батареї:

en: Dotclear info
uk: Точна інформація

en: Dotclear version:
uk: Абсолютно чітка версія:

en: Update channel:
uk: Оновити канал:

en: Channel:
uk: Канал:

en: version:
uk: версію:

en: checksum:
uk: контрольну суму:

en: info:
uk: інформація:

en: PHP min:
uk: PHP хв:

en: No
uk: Ні.

en: Warning:
uk: Обережно:

en: Yes
uk: Так.

en: (from versions cache)
uk: (з кешу версій)

en: Update info
uk: Оновлення інформації

en: Release info
uk: Інформація про випуск

en: List of compiled templates in cache
uk: Список скомпільованих шаблонів у кеші

en: Template path
uk: Шлях до шаблону

en: Template file
uk: Файл шаблону

en: Media thumbnails sizes
uk: Розміри мініатюр медіа

en: Size
uk: Розмір

en: Mode
uk: Режим

en: Translated label
uk: Перекладена етикетка

en: System
uk: Система

en: Thumbnails prefix: <code>%s</code>
uk: Префікс thumbnails: <code>%s</code>

en: Thumbnails file pattern: <code>%s</code> (path, filename, thumbnail code)
uk: Шаблон файлу ескізів: <code>%s</code> (шлях, ім'я файлу, код мініатюри)

en: Display template tags
uk: Показати теги шаблону

en: List of template paths
uk: Список шляхів до шаблонів

en: Nothing unexpected or additional found.
uk: Нічого несподіваного або додаткового не виявлено.

en: Unexpected or additional files
uk: Несподівані або додаткові файли

en: Delete selected unexpected files
uk: Видалення вибраних непередбачуваних файлів

en: No unexpected file selected
uk: Неочікуваний файл не вибрано

en: Selected unexpected files have been deleted.
uk: Видалено вибрані непередбачувані файли.

en: List of known URLs
uk: Список відомих URL-адрес

en: base URL
uk: базова URL-адреса

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Core
uk: Ядро

en: Distributed
uk: Розповсюджено

en: Obsolete
uk: Застарілий

en: Not found but may exist
uk: Не знайдено, але може існувати

en: List of versions registered in the database
uk: Список версій, зареєстрованих у базі даних

en: Module
uk: Модуль

en: Version
uk: Версія

en: Update versions
uk: Оновлення версій

en: Delete selected versions
uk: Видалити вибрані версії

en: No version selected
uk: Не вибрано версію

en: Selected versions have been deleted.
uk: Вибрані версії були видалені.

en: Versions have been updated.
uk: Версії були оновлені.

en: Empty sysInfo reports cache directory
uk: Порожній sysInfo повідомляє про каталог кешу

en: sysInfo reports cache directory emptied.
uk: sysInfo повідомляє, що каталог кешу спорожнено.

en: Failed to empty sysInfo reports cache directory.
uk: Не вдалося очистити каталог кешу звітів sysInfo.

en: PHP info
uk: Інформація про PHP

en: DC Configuration
uk: Конфігурація постійного струму

en: DC Constants
uk: Константи постійного струму

en: Globals
uk: Глобали

en: Folders
uk: Папки

en: Integrity
uk: Доброчесність

en: Unexpected
uk: Несподівано

en: Autoloader
uk: Автозавантаження

en: Authentications
uk: Автентифікація

en: URL handlers
uk: Обробники URL-адрес

en: Behaviours
uk: Поведінка

en: Admin URLs
uk: URL-адреси адміністратора

en: Statuses
uk: Статуси

en: Templates
uk: Шаблони

en: Compiled templates
uk: Скомпільовані шаблони

en: Template paths
uk: Шляхи до шаблонів

en: Plugins repository (cache)
uk: Репозиторій плагінів (кеш)

en: Plugins repository
uk: Репозиторій плагінів

en: Plugins repository (alternate repositories)
uk: Сховище плагінів (альтернативні сховища)

en: Themes repository (cache)
uk: Репозиторій тем (кеш)

en: Themes repository
uk: Репозиторій тем

en: Themes repository (alternate repositories)
uk: Репозиторій тем (альтернативні репозиторії)

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Editors and Syntaxes
uk: Редактори та синтаксис

en: Thumbnails
uk: Ескізи

en: Exception
uk: Виняток

en: DB Drivers
uk: Драйвери БД

en: Full report
uk: Повний звіт

en: 3rd party
uk: Третя сторона

en: Static cache
uk: Статичний кеш

en: Are you sure you want to remove selected template cache files?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані файли кешу шаблонів?

en: Are you sure you want to remove selected versions from database?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані версії з бази даних?

en: Are you sure you want to remove selected static cache files?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані файли статичного кешу?

en: Are you sure you want to remove selected unexpected files?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані несподівані файли?

en: Compiled template file not found or unreadable
uk: Скомпільований файл шаблону не знайдено або не читається

en: Static cache file not found or unreadable
uk: Файл статичного кешу не знайдено або не читається

en: Select a checklist:
uk: Виберіть контрольний список:

en: Check
uk: Перевірка.
